Ыстық сумен жабдықталған Kurgan Bravo едендік типтегі екі тізбекті жылыту қазандықтары бір уақытта жылытуға және ыстық сумен жабдықтауға арналған. Табиғи немесе мәжбүрлі циркуляциясы бар сумен жылыту жүйесімен жабдықталған тұрғын үйлер мен коммуналдық-тұрмыстық мақсаттағы ғимараттар үшін жарамды.
Қазандықтардың модельдері бір-бірінен қуаттылығы, өнімділігі, газ шығыны және өлшемдері бойынша ерекшеленеді. Ыстық сумен жұмыс істейтін қос контурлы Kurgan Bravo қазандықтарының ассортименті бес стандартты өлшемнен тұрады: 58 кВТ, 81 кВТ, 116 кВТ, 174 кВТ, 233 кВТ.
Жылыту алаңы: 300 – 2330 м2
Олар табиғи газбен немесе сұйық отынмен жұмыс істейді.
ПӘК: 91,3%
Жан-жақтылық.
Қазандықтарды қажет болған жағдайда қыздырғышты және қазандықты автоматтандыруды ауыстыру арқылы сұйық дизельдік отынға айналдыруға болады. Орташа қуатты едендік қазандықтар қуаттылығы ұқсас қабырғалық қазандықтарға қарағанда сенімдірек және пайдалану ресурсы жоғары (өндірушінің ұсыныстарын ескере отырып).
Рационалды конструкция.
Қазандықты тасымалдау ыңғайлы және орнату оңай. Үй-жайдың алаңын ұтымды пайдалануға болады. Қосылатын саптамалар қазандықтың екі жағында орналасқан, бұл қазандықтың құбырын және монтажын айтарлықтай жеңілдетеді.
Жылытуға және ыстық суға арналған бөлек контур.
Ыстық сумен жабдықтау және жылытудың тәуелсіз тізбектері ыстық суды шектеусіз алуға мүмкіндік береді. DHW жылу алмастырғышы гофрленген тот баспайтын құбырдан жасалған спираль түрінде жасалған, бұл оның беріктігі мен жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді.
Жоғары сапа және қауіпсіздік.
Қазандықтарда олардың жұмысының қауіпсіздігін қамтамасыз ететін датчиктер орнатылған: судың төмен деңгейінің датчигі, қызып кетуден / қатып қалудан қорғаныс, оттықта жалынның болуы датчигі.
Дәнекерленген жіктер жоғары сапалы.
Құрастырудың және дәнекерлеудің барлық кезеңдерінде дәнекерленген жіктердің сапасы бақыланады. Дәнекерлеуден кейін қазандық гидравликалық қысыммен сынақтан өтеді.
Қашықтықтан басқару.
Барлық қазандықтар әртүрлі жұмыс режимдері бар қашықтан басқару пультімен жабдықталған. Қашықтан басқару пульті қазандыққа кірмей-ақ қазандықтың жұмыс режимдерін қашықтан өзгертуге мүмкіндік береді. Автоматтандыру қазандықтың параметрлерін бақылайды: қашықтан басқару пультінде және қазандықта ақаулық орын алған жағдайда қателер көрсетіледі, бұл қазандықтың тоқтап қалу немесе істен шығу себебін анықтауды әлдеқайда жеңілдетеді.
Құйындылар.
Түтін мұржаларында орнатылған құйындылардың арқасында түтін газдары баяулайды, осылайша жылу алмастырғыштың металл беттеріне жылу беру уақыты артады.
Жөндеуге жарамдылығы, қосалқы бөлшектерді ауыстырудың қарапайымдылығы, қосалқы бөлшектердің болуы.
Қазандықты пайдаланудың барлық мерзіміне кеңес беру желісін техникалық қолдау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TeploStandart |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| номиналды қуат | 174 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 17.5 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91.3 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Қазандықтағы су көлемі | 208 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Сұр |
| Салмақ | 390 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1590 мм |
| Ені | 790 мм |
| Тереңдігі | 805 мм |
| Мұржаның диаметрі | 250 мм |