Екі материалдан - мыс пен алюминийден жасалған екі деңгейлі бастапқы жылу алмастырғыш
Екі деңгейлі жылу алмастырғыштың құбырлары мен төменгі бөлігінің итарқалары мыстан, ал жоғарғы деңгейдің итарқалары алюминийден жасалған. Мұндай конструкция жоғарғы деңгейді конденсаттан күшейтілген қорғауды қамтамасыз етеді, ал төменгі деңгей жоғары жылу өткізгіштікке және температуралық деформацияларға төзімділікке ие.
Басқару панелі
Кіріктірілген басқару панелі. Қажет болса, қашықтан басқару пультін сатып алуға болады (қосымша опция).
WI-FI арқылы желіге қосылған басқару пульті (NCTR-100WR)
Бұл қашықтан басқару пультін орнату арқылы сіз қазандықты смартфондағы қолданба арқылы әлемнің кез келген нүктесінен басқара аласыз (қосымша опция).
Қосымша шуды оқшаулау
Қазандықтың шуды оқшаулауы жану камерасы мен қазандықтың алдыңғы панелінің арасына қосымша қақпақ орнату арқылы айтарлықтай жақсарады.
Плиталы ЫСЖ жылу алмастырғыш
Ыстық сумен жабдықтау плитасының жылу алмастырғышы (DHW) тот баспайтын болаттан жасалған және су ағынының жылдамдығы күрт өзгерсе де, ыстық суды 1°C дәлдікпен жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді.
Газдың ағу датчигі
Газдың шығуын дер кезінде анықтауға мүмкіндік береді. Егер бұл орын алса, қазандық автоматты түрде өшіп, газ беру тоқтатылады. Бұл төтенше жағдайдың алдын алуға мүмкіндік береді.
Екі ЫСЖ температура датчигі
Бір сенсор қазандықтың су құятын жеріне, ал екіншісі шығысқа орнатылады. Бұл ыстық сумен жабдықтау жүйесіндегі судың қызуын дәлірек бақылауға және ыстық сумен жабдықтау температурасының күрт өзгеруін азайтуға мүмкіндік береді.
Маностаттың болмауы
Түтін шығаруды басқару желдеткіштің айналу жылдамдығын оқитын Холл сенсоры арқылы жүзеге асырылады, сондықтан қазандықта маностат (пневматикалық реле) жоқ. Осылайша, маностат құбырында конденсаттың пайда болу мәселесі жойылады және қазандық ақаусыз жұмыс істейді.
Айналу жылдамдығының модуляциясы бар желдеткіш
Желдеткіштің айналу жылдамдығының модуляциясы тиімділікті арттыру үшін жану камерасындағы газ бен ауаның оңтайлы арақатынасына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Модуляцияның арқасында желдеткіш мұржаның пневматикалық кедергісіне және қазандықтың қуатына байланысты қажетті айналу жылдамдығына реттеледі.
Сейсмодатчик
Қазандықтың жұмысы сейсмикалық белсенділік жағдайында немесе сапасыз монтаждау жағдайында қазандықты орнату бұрышы өзгерген жағдайда тоқтатылады.
Қазандықты автоматты түрде өшіру
Электрмен жабдықтау үзілген, жылу алмастырғыш қызып кеткен, салқындатқыш қысымы төмендеген, желдеткіш немесе түтін шығару жүйесі істен шыққан жағдайда қауіпсіздік жүйесі газбен жабдықтауды автоматты түрде тоқтатады және қазандық өшеді.
Фотоэлемент негізіндегі жалынды бақылау датчигі
Жұмыс принципінің жоғары сенімділігі мен қарапайымдылығы бұл құрылғыны Kiturami қазандықтарында қолдануға әкелді. Датчик тұтану қарқындылығының кең диапазонында ақаусыз іске қосылады.
Сенімді электронды басқару тақтасы.
230 В-тан ±30% кернеудің төмендеуіне төтеп бере алады.
Kiturami қазандығы қазақстандық жағдайларға бейімделген
Газдың төмен қысымы кезінде қазандықтың тұрақты жұмысы - 3 мбар-дан.
Қатудан қорғау
Егер салқындатқыштың температурасы 8°C-тан төмен түссе, қазандық автоматты түрде жұмысын бастайды және салқындатқыштың қатып қалуына жол бермейді.
|
Сипаттамалары |
World Alpha C15 | World Alpha C18 | World Alpha C24 | World Alpha C30 | World Alpha C35 |
|
Жылытылатын алаң, м2 |
150 | 180 | 240 | 300 | 350 |
|
Қуаты, кВТ |
15,1 | 18,6 | 24,2 | 30,1 | 34,9 |
|
ПӘК, % |
91,2 | 92,4 | 91,8 | 91,6 | 91,8 |
|
Пайдаланылатын отын |
Табиғи газ | Табиғи газ | Табиғи газ | Табиғи газ | Табиғи газ |
|
Газ шығыны м3/сағ |
1,49 | 1,83 | 2,29 | 2,86 | 3,43 |
|
Қоректендіру көзі В/Гц |
220/50 | 220/50 | 220/50 | 220/50 | 220/50 |
|
Тұтынылатын электр қуаты, Вт |
110 | 110 | 110 | 110 | 110 |
|
ЫСЖ өнімділігі, ДТ=25°С |
10 | 10,7 | 13,3 | 16,7 | 20 |
|
ЫСЖ контурындағы температура,°С |
35-60 | 35-60 | 35-60 | 35-60 | 35-60 |
|
Жылыту контурындағы температура,°С |
45-85 | 45-85 | 45-85 | 45-85 | 45-85 |
|
ЫСЖ контурындағы максималды қысым, bar |
6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
|
Жылыту контурындағы максималды қысым, bar |
3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|
Газды қосу |
3/4 | 3/4 | 3/4 | 3/4 | 3/4 |
|
Ыстық сумен жабдықтау тізбегін қосу |
1/2 | 1/2 | 1/2 | 1/2 | 1/2 |
|
Жылыту сұлбасын қосу |
3/4 | 3/4 | 3/4 | 3/4 | 3/4 |
|
Түтіндіктің диаметрі, мм |
75/100 | 75/100 | 75/100 | 75/100 | 75/100 |
|
Биіктігі, мм |
660 | 660 | 660 | 660 | 660 |
|
Ені, мм |
440 | 440 | 440 | 440 | 440 |
|
Тереңдігі, мм |
228 | 228 | 228 | 228 | 228 |
|
Салмағы, кг |
25 | 25 | 25 | 25 | 25 |
|
Жинақтау |
Пульт/ Бекітпе/ Паспорт | Пульт/ Бекітпе/ Паспорт | Пульт/ Бекітпе/ Паспорт | Пульт/ Бекітпе/ Паспорт | Пульт/ Бекітпе/ Паспорт |
|
Коаксиалды түтін құбыры |
Иә | Иә | Иә | Иә | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kiturami |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 35 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 3.34 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 24 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 20 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 90 Вт |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IPX4D |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 660 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 228 мм |
| Мұржаның диаметрі | 60 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |