Секванг Бойлер, Оңтүстік Корея шығарған STS маркалы қазандық қуаты 26-дан 581,4 кВТ-қа дейінгі ыстық су қазандығы болып табылады. Бұл қазандық дөңгелек қимасы бар тік конструкцияда жасалған. Қазандық екі контурлы, жылыту және тұрмыстық ыстық су қажеттіліктері үшін сумен қамтамасыз ету мүмкіндігіне ие. Бұл қазандық Оңтүстік Кореяның Seung Hwa компаниясы шығарған SG маркалы оттықпен жабдықталған.
НЕГІЗГІ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ:
1. Циклды автоматты басқару жүйесі. Басқару пульті арқылы орнатылған температураны орнатқан кезде температура тұтануды қайталау және сөндіру арқылы автоматты түрде бақыланады
2. Қауіпсіз жануды автоматты басқару жүйесі. Қазандықтың қызып кетуіне жол бермеу үшін әртүрлі қауіпсіздік элементтері бар (қос қызып кетуден қорғау элементі, жанбайтын элементті құлыптау, төмен су деңгейін құлыптау элементі).
3. Үнемді жылыту жүйесі. Жетілдірілген энергия үнемдейтін жүйе жоғары жылу тиімділігінің арқасында отын шығынын үнемдейді.
4. Өзін-өзі диагностикалау және қателерді шығару функциясы. Өзін-өзі диагностикалаудан кейін қате коды басқару пультіне шығарылады
5. Авариялық жұмыс жүйесі. Сіз сынақ нұсқасын оңай жасай аласыз. Басқару пультімен ақаулар туындаған жағдайда, ақаулықтарды жоймас бұрын қазандықты апаттық жұмыс жүйесінде пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Jeil Boiler |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 35 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 2.64 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92.1 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 84 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ені | 380 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 1" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 1" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Жоқ |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |