Ортадан тепкіш көлденең үш фазалы сорғылар SPERONI RX суды айдау үшін.
Электр энергиясын салыстырмалы түрде төмен тұтыну кезінде сумен жабдықтау жүйесінде жоғары қысымды жасауға қабілетті.
Жұмыс кезінде шудың төмен деңгейіне және тамаша өнімділікке байланысты RXM сериялы сорғылар автоматты тұрмыстық қысымды қондырғыларда, суды тазарту жүйелерінде, ауыл шаруашылығында суару және басқа да өнеркәсіптік қондырғыларда қолданылады.
Қолданылу саласы
Техникалық сипаттамалар
Гидравликалық
Диаметрі DN, мм:40
Қысым H, м, макс:44
Шығын Q, м3/сағ, макс:18
Қысым H, м, ном:30
Шығын Q, м3/сағ, ном:10,8
Қуаттар
Қуаты P, кВТ, макс:1,5
Шектеулер
Жұмыс температурасы T, °C:90-ға дейін
Басқарма
Электр қозғалтқышты басқару түрі:1-жылдамдықты
Электрлік
Кернеу U, В, ном:3~380
Қорғау дәрежесі:IP55
Материалдар, түстер және салмақтар
Салмағы, кг:21,6
Сорғы корпусы:шойын
Жұмыс дөңгелегі:тот баспайтын болат (AISI304)
Білік:тот баспайтын болат (AISI304)
Біліктің шеткі тығыздағышы:керамика/графит/VITON
Қосымшалар мен өлшемдер
Қосылу түрі:бұрандалы
Сору құбырын бекіту DN, мм немесе G, дюйм:1½
Қысым шүмегін бекіту DN, мм немесе G, дюйм:1½
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SPERONI |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 44 м |
| Өткізу қабілеті | 10 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Максималды батыру тереңдігі | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 90 град. |
| Салмақ | 21 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |