| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SPERONI |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 36 м |
| Өткізу қабілеті | 3 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 550 Вт |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Максималды батыру тереңдігі | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 90 град. |
| Салмақ | 11.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |