SPERONI RSM орталықтан тепкіш көп сатылы сорғылары тот баспайтын болаттан жасалған қаптамада бірінен соң бірі бірнеше жұмыс дөңгелектері орнатылатын және қысымды сатыдан сатыға көтеретін конструкцияға ие.
Сорғылар жақсы гидравликалық сипаттамаларға ие, электр энергиясының минималды шығындарымен үлкен өнімділікке ие. Шудың төмен деңгейіне байланысты сорғылар тұрмыстық мақсаттағы қысымды арттыру жүйелерінде, сүзгілеу жүйелерінде, резервуарларды толтыруда, мембраналық резервуарларда, суару жүйелерінде және көлік құралдарын жууда кеңінен қолданылады.
Қолданылу саласы
Техникалық сипаттамалар
Гидравликалық
Диаметрі DN, мм:25
Қысым H, м, макс:71
Шығын Q, м3/сағ, макс:9,6
Қысым H, м, ном:41
Шығын Q, м3/сағ, ном:7,2
Қуаттар
Қуаты P, кВТ, макс:2,2
Шектеулер
Жұмыс температурасы T, °C:35-ке дейін
Басқарма
Электр қозғалтқышты басқару түрі:1-жылдамдықты
Электрлік
Кернеу U, В, ном:1~220
Қорғау дәрежесі:IP44
Материалдар, түстер және салмақтар
Салмағы, кг:27,4
Сорғы корпусы:тот баспайтын болат (AISI304)
Жұмыс дөңгелегі:пластик (NORYL)
Білік:тот баспайтын болат (AISI304)
Біліктің шеткі тығыздағышы:кремний/кремний/NBR
Қосымшалар мен өлшемдер
Қосылу түрі:бұрандалы
Сору құбырын бекіту DN, мм немесе G, дюйм:1¼
Қысым шүмегін бекіту DN, мм немесе G, дюйм:1
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SPERONI |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 71 м |
| Өткізу қабілеті | 7.2 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Максималды батыру тереңдігі | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Салмақ | 28 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |