Кіріктірілген конвектор Techno Vent - тангенциалды желдеткіштермен жабдықталған, әйнектелген ауданы үлкен және жылыту қарқындылығына жоғары талаптары бар бөлмелерді жылытуға арналған құрылғы. Панорамалық терезелері және төмен табалдырықтары бар тұрғын үйлерде де, кеңсе ғимараттарында да орнатуға жарамды.
Корпусының биіктігі шағын аспаптар таяз еденге немесе терезе алды тақтайына орнатылуы мүмкін.
Құрылым:
Жиынтыққа кіреді:
|
Өндіруші |
Techno |
|
Өндіруші ел |
Ресей |
|
Үлгі |
Techno Vent |
|
Түрі |
Желдеткішпен |
|
Кепілдік |
10 жыл |
|
Материал |
Корпус: мырышталған болат; Жылу алмастырғыш: тұтас иілген мыс құбыр |
|
Максималды жұмыс қысымы |
16 бар |
|
Максималды жұмыс температурасы |
130°С |
|
Жылу тасымалдағыштың түрі |
су немесе гликоль |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Techno |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Ішкі |
| Конвекция түрі | Мәжбүрлі (желдеткіш) |
| Салмақ | 20.2 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 250 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ұзындығы | 1600 мм |