Ендірілетін конвектор Techno кәдімгі - шыныланған алаңы үлкен үй-жайларды жылытуға арналған табиғи конвекциясы бар аспап. Панорамалық терезелері және төмен табалдырықтары бар тұрғын үйлерде де, кеңсе ғимараттарында да орнатуға жарамды. Қажет болса, Techno кәдімгі конвекторлары құрылғыны пайдаланудың кез келген уақытында өздігінен орнатуға болатын алынбалы конструкциясы бар тангенциалды желдеткіштермен жабдықталуы мүмкін. Корпусының биіктігі шағын аспаптар таяз еденге немесе терезе алды тақтайына орнатылуы мүмкін.
Конвектор Техно Әдеттегі орталық жылыту жүйелерінде пайдалануға бейімделген бір құбырлы және екі құбырлы жылыту жүйелеріне орнатылуы мүмкін.
Құрылым
Коррозияны болдырмау үшін конвектордың барлық бөлшектері тозуға төзімді ұнтақпен қапталған жоғары сапалы мырышталған болаттан жасалған. Сәндік жақтаудың профильдің екі түрі (U-тәрізді және F-тәрізді) еденнің кез келген түріне конвекторды орнатуға мүмкіндік береді. Жақтау профилінің түрі конвектордың құнына әсер етпейді. Жылу алмастырғыш құбыры тұтас мыс құбырдан жасалған. Қосылу торабы с ішкі бұранда 1/2" ауа түсіргішпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Techno |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Ішкі |
| Конвекция түрі | Табиғи (желдеткіш жоқ) |
| Салмақ | 9.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 10 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 250 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |