"Маржан" конвекторы - мыс-алюминий конвекторы, еденді жылытуға арналған. "Маржан" - конвекторлар қатарындағы ең төменгі аспап, едендік нұсқада биіктігі 15 см-ден басталады. "Маржан" конвекторы ықшам өлшемімен жеңілдігімен және жоғары қуатымен ерекшеленеді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Izoterm |
| Орнату әдісі | Еден |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс-алюминий |
| Салмақ | 11.3 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 234 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ұзындығы | 1300 мм |