Бір катушкалы жанама жылыту қазандығы Elbi BSV - тұрғын үй қондырғыларында санитарлық ыстық суды өндіруге арналған. Бұл сериядағы жылытқыштар жоғары жылу беруді және ыстық судың бір сағаттық өнімділігін қамтамасыз етеді.
Elbi BSV жанама жылыту су жылытқышы көміртекті болаттан жасалған. Резервуарлардың ішкі жабыны эмальмен өңделіп, қызмет ету мерзімін ұзартады және ауыз сумен байланыста болады. Үлкен спиральды жылу алмастырғыш сонымен қатар санитарлық эмальмен қапталған.
Бұл қазандықтар сериясы жүйеде ыстық судың қажетті мөлшерін қамтамасыз ету үшін шағын және орта сумен жабдықтау жүйелерінде қосымшаларды тапты. Elbi BSV жанама жылыту қазандықтарының қалыңдығы 50 мм жылу оқшаулағышы бар. Жылу оқшаулағышы полиуретан қабаты болып табылады. Құбырлы жылу алмастырғыштың үлкен бетінің арқасында ол жоғары қуатқа ие.
Бір катушкасы бар Elbi BSV жанама жылыту қазандығы 150-ден 1000 литрге дейінгі диапазонда жеткізіледі және оны мыналармен бірге пайдалануға болады:
Бұл сериядағы жылытқыштарда бір бекітілген жылу алмастырғыш бар. Ыстық сумен жабдықтау техникалық сипаттамалар бөлімінде көрсетілген қысым мен температура шегінде болуы керек.
Эмальдануды өңдеуді қолдану санитарлық ыстық суды сақтауға арналған ыдыстың жарамдылығына кепілдік береді және пайдалану кезінде коррозияға қарсы тұрақтылықты қамтамасыз етеді. "TESTER" бақылау құрылғысы бар магний аноды стандартты жиынтыққа кіреді.
|
Сипаттамалары |
BSV-150 | BSV-200 | BSV-300 | BSV-400 | BSV-500 | BSV-800 | BSV-1000 |
|
Көлемі, л |
150 | 200 | 300 | 400 | 500 | 800 | 1000 |
|
Қуаты ДТ=45°С, кВТ |
18,8 | 25 | 33 | 36 | 43 | 59,5 | 68,5 |
|
Серпентиннің ауданы, м2 |
0,60 | 0,70 | 1,05 | 1,20 | 1,45 | 2,0 | 2,40 |
|
Катушканың көлемі, л |
4 | 5 | 7 | 8 | 9 | 13 | 15 |
|
Қыздыру уақыты 80/70°С.ДТ=45°С, мин |
20 | 18 | 18 | 24 | 24 | 28 | 27 |
|
ЫСЖ 80/70°С температурада. ДТ=45°С, л/сағ |
536 | 715 | 945 | 1030 | 1230 | 1700 | 1960 |
|
24 сағ үшін жылу шығыны, кВТ |
1,752 | 1,992 | 2,208 | 2,856 | 3,192 | 3,958 | 4,449 |
|
Max. резервуардағы қысым, bar |
10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
|
Max. катушкадағы қысым, bar |
12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
|
Max. резервуардағы температура, °С |
95 | 95 | 95 | 95 | 95 | 95 | 95 |
|
Max. катушкадағы температура, °С |
110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 |
|
Резервуарды қосу |
1" | 1" | 1" | 1" | 1" | 1.1/4" | 1.1/4" |
|
Орамды қосу |
1" | 1" | 1" | 1" | 1" | 1.1/4" | 1.1/4" |
|
Қайта өңдеуді қосу |
3/4" | 3/4" | 3/4" | 3/4" | 3/4" | 1" | 1" |
|
Тенге арналған тесік |
2" | 2" | 2" | 2" | 2" | 2" | 2" |
|
Анод |
1.1/4"х350 | 1.1/4"х350 | 1.1/4"х550 | 1.1/4"х550 | 1.1/4"х700 | 1.1/4"х700 | 1.1/4"х700 |
|
Биіктігі, мм |
950 | 1170 | 1395 | 1445 | 1695 | 1795 | 2045 |
|
Диаметрі, мм |
600 | 600 | 650 | 750 | 750 | 900 | 900 |
|
Салмағы, кг |
57 | 67 | 90 | 105 | 120 | 142 | 213 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elbi |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 60 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 1000 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 95 град. |
| Жұмыс қысымы | 10 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 213 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 2045 мм |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |