Deluxe S моделінде бірінші буынның артықшылықтары сақталды – бұл айнымалы жылдамдықтағы желдеткіш, дифференциалды ауа қысымының датчигі, контроллерді кернеудің төмендеуінен SMPS чипімен қорғау, сонымен қатар бірінші буын қазандықпен бірге қашықтан басқару пультімен бірге жеткізіледі.
Гидравликалық құрамдас бөліктерге елеулі өзгерістер енгізілді, қайталама жылу алмастырғыш, үш жақты клапан, сондай-ақ гидравликалық топтың құрамдас бөліктері сияқты жинақтарды алу процесі әлдеқайда жеңілдетілді. Сонымен қатар, жылыту контурында салқындатқыштың болуын бақылау принципі өзгертілді: компания жылыту контурындағы ағын датчигін тастап, оны салқындатқыштың қысым датчигімен алмастырды.
Жану камерасының түтін құбырына қосылатын өлшемдері өзгертілді, енді диаметрі 60/100 коаксиалды жинақты қосу үшін 75-ші диаметрлі адаптер қажет емес, яғни әмбебап дымоходы қазір қазандықтарымызға жарамды және арнайы Navien коаксиалды дымоходы сатып алудың қажеті жоқ
Сақтандырғыш клапан
Қазандықтағы жылыту суының қысымы шамадан тыс жоғарылағанда, бұл клапан қысымды қалыпқа келтіру үшін артық суды автоматты түрде босатады. Шығару қазандықтағы жылыту суының қысымы 3 барға жеткенде жүзеге асырылады.
Жылыту суының сүзгісі
Жылыту суында пайдалану кезінде пайда болатын ластаушы заттарды жинайды, осылайша қазандықтың тиімділігін төмендетуге жол бермейді. Сүзгіні жүйелі түрде тазалау қажет, себебі оның ластануы қазандықтың қызып кету себептерінің бірі болып табылады.
Айналым сорғысы
Navien Deluxe S-де өндірушіге байланысты циркуляциялық сорғылардың екі түрін шығаруға болады, өнімнің құрылымы мен циркуляциялық сорғының өнімділігі бірдей.
Түтіндік, пульт және диэлектрлік муфта жиынтықта жеткізіледі.
Navien Deluxe S-24K қазандығының айрықша ерекшеліктері
Бөлек жылу алмастырғыштар;
Тот баспайтын болаттан жасалған бастапқы және қайталама жылу алмастырғыш;
Модуляцияланатын турбокомпрессорлық жүйе, соның арқасында қазандықтың жану камерасына газдың мөлшеріне пропорционалды мөлшерде ауа беру қамтамасыз етіледі, бұл газ шығындарын азайтуға мүмкіндік береді.;
Қыздырғыштың қуатын модуляциялау;
Қазандықтың жылыту суының қысымы 0,4 бардан басталатын жұмысы;
Газдың қысымы 2,5 мбар-дан басталатын қазандықтың жұмысы;
СКД дисплейі, кіріктірілген температура сенсоры және қазандықпен бірге таймер режимі бар қашықтан басқару пульті;
Жылыту суының температурасын реттеу ОВ 40-80°С;
ЫСЖ ыстық сумен жабдықтаудың температурасын реттеу 30-60°С;
Автоматты ауа сорғышы бар жаңартылған циркуляциялық сорғы;
Кіріктірілген кеңейту цистернасы 6 литр.;
Электрондық басқару тақтасы;
Time газ клапаны (Корея) ;
ЫСҚ жылдамырақ қыздыру;
Ықшам өлшем - жану камерасының жаңа конструкциясының арқасында.
Жетілдірілген гидротоп - жөндеу және қызмет көрсету ыңғайлылығы.
Қорғаныстың жеті сатысы:
түтін шығару жүйесінің жұмысын және желдеткіш жылдамдығына әсер ететін APS сенсоры;
230В-тан 30% шегінде электр желісіндегі ауытқулардан қорғауға арналған басқару тақтасына кіріктірілген SMPS чипі;
жылыту суының ағынының датчигі;
жалынның болуын иондаушы бақылау;
жылыту жүйесіндегі артық қысымды төмендететін 3 бар қауіпсіздік клапаны;
қатудан қорғау жүйесі. Егер ҚҚ температурасы 10°С-тан төмен түссе, жылу жүйесіндегі салқындатқыштың айналымын қамтамасыз ететін айналым сорғысы автоматты түрде іске қосылады. Температура 6°С-тан төмен түссе, оттық автоматты түрде қосылады және салқындатқышты 21°С дейін қыздырады;
кептелуден қорғаудың автоматты жүйесі. Егер қазандық коммуникацияларға қосылған болса және 24 сағат бойы пайдаланылмаса, циркуляциялық сорғы 30 секундқа қосылады, ал үш жақты кран ыстық су құбырының күйінен ыстық су құбырының күйіне және керісінше ауыстырылады;
Жағдайда автоматты ажырату:
Қабырғалық газ қазандығының басқару тақтасының жұмысы үшін оны 220 В электр желісіне қосу қажет. Кепілдікті сақтау үшін өндірушілер кернеу реттегішін орнатуды ұсынады. Тұрақтандырғышты қалай таңдауға болады, сіз біздің маманнан кеңес ала аласыз.
Түтіндік жиынтықта жеткізіледі
Толығырақ техникалық сипаттамалар:
|
Техникалық сипаттамалар |
13К |
16К |
20 МЫҢ |
24К |
35К |
|
|
Жанармай |
табиғи газ/сұйытылған газ |
|||||
|
ПӘК % |
91,2 |
91,4 |
91,3 |
91,4 |
91,5 |
|
|
Жылу қуаты, кВТ |
ОВ |
8-13 |
8-16 |
8-20 |
8-24 |
12-35 |
|
Ыстық СУ |
24 |
35 |
||||
|
Жылытылатын алаң, м2 |
130-ға дейін |
160-қа дейін |
200-ге дейін |
240-қа дейін |
350-ге дейін |
|
|
ЫСҚ қыздыру температурасы, 'С |
30-60 |
|||||
|
Қыздыру температурасы ОВ, 'С |
40-80 |
|||||
|
ЫСЖ өнімділігі, л/мин |
ДТ=25' С |
13,8 |
20,1 |
|||
|
ДТ=40' С |
8,6 |
12,5 |
||||
|
Газ шығыны (min / max) |
Табиғи газ, м3/сағат |
0,86/1,40 |
0,86/1,72 |
0,86/2,15 |
0,86/2,58 |
1,27/3,77 |
|
Сұйытылған газ, кг/сағ |
0,71/1,16 |
0,71/1,43 |
0,71/1,79 |
0,71/2,15 |
1,06/3,14 |
|
|
Газдың қысымы (min / max) |
Табиғи газ, мбар |
10-25 |
||||
|
Сұйытылған газ, мбар |
28-37 |
|||||
|
Электрлік параметрлер |
Кернеу/жиілік, В/Гц |
230/50 |
||||
|
Тұтынылатын қуат, Вт |
150 |
|||||
|
Түтіндерді жою жүйесі құбырларының диаметрі, мм |
60/100 (80/80) |
|||||
|
Қосылатын өлшемдер, дюйм |
ОВ |
G 3/4" |
||||
|
Ыстық СУ |
G 1/2" |
|||||
|
Газ |
G 3/4" |
|||||
|
Габариттік өлшемдері (ГшШхГ), мм |
665х400х255 |
665х440х255 |
||||
|
Салмағы (сусыз), кг |
26 |
27 |
||||
Ескертпе:
Алматы қаласы бойынша шығу тегін, Алматы облысы бойынша 40 шақырымға дейін тегін.
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы 8 8000 700 222
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 24 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 2.58 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91.4 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Тот баспайтын болат |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 26 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің минималды жұмыс қысымы | 0.8 бар |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 8.6 л/мин |
| ЫСЖ режиміндегі минималды қысым | 0.3 бар |
| ЫСЖ режиміндегі максималды қысым | 8 бар |
| ЫСЖ режиміндегі ең төменгі температура | 30 град. |
| ЫСЖ режиміндегі максималды температура | 60 град. |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 150 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 665 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Мұржаның диаметрі | 75 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |