Қуаты 40 кВТ ашық жану камерасы бар Classic сериялы қазандық жұмыс қысымы 3 атмға дейінгі жабық жылыту жүйесінде жұмыс істей алады.
Газ қазандығы Лемакс Classic-40 оның алдыңғы панеліндегі жылыту процесін реттегіштер арқылы қолжетімді басқарумен жабдықталған. Қазандықты, сондай-ақ басқа жұмыс тораптарын қорғау және қауіпсіз пайдалану құралдары электр қуатын қажет етпейді. Қазандыққа техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін үстіңгі панель алынбалы етіп жасалған, сондықтан оны ештеңемен жабуға болмайды.
Қазандық электр желісіне қосылуды қажет етпейді
Жылу алмастырғыш еуропалық EN 10130:2006 стандартына, американдық ASTM A 1011 стандартына және ресейлік ГОСТ 16523-97 және ГОСТ 9045-93 стандарттарына сәйкес келетін қалыңдығы 2 мм жоғары сапалы болаттан жасалған
Газбен жанатын құрылғының түпнұсқалық компоненттерімен және итальяндық SIT концернінің қауіпсіздік автоматикасымен, сондай-ақ POLIDORO инжекциялық микрофакельді оттықпен жабдықтау
Тоттануға қарсы эмальмен қаптау (әсер ету температурасы 950°С) және тежегіш құраммен өңдеу жылу алмастырғышты агрессивті факторлардан және тұз ерітінділерінен қорғайды
Жылу алмасу алаңын ұлғайту және пайдаланылған газдарды барынша кідірту үшін турбулизаторлардың инновациялық конструкциясын қолдану есебінен максималды ПӘК
Тартымның үзілуінен, күйенің пайда болуынан, қазандықтың үрленуінен қауіпсіздікті қорғау жүйесінің болуы
Жеткіліксіз жылытылған мұржамен тұрақты жұмыс
Элементтерді біріздендіруге байланысты тиімділік параметрлерін сақтай отырып, төмен баға
Оңай алынатын үстіңгі панельді қолдану арқылы қазандыққа техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Лемакс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| номиналды қуат | 40 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 4.5 куб. м/сағ |
| Қазандықтың кіреберісіндегі газ қысымы | 13 мбар |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 90 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Ашық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Қазандықтағы су көлемі | 62.5 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 97 кг |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 90 град. |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1021 мм |
| Ені | 530 мм |
| Тереңдігі | 622 мм |
| Мұржаның диаметрі | 140 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пьезо тұтату | Иә |