Қуаты 30 кВТ ашық жану камерасы бар Classic сериялы қазандық жұмыс қысымы 3 атмға дейінгі жабық жылыту жүйесінде жұмыс істей алады.
Газ қазандығы Лемакс Classic-30 оның алдыңғы панеліндегі жылыту процесін реттегіштер арқылы қолжетімді басқарумен жабдықталған. Қазандықты, сондай-ақ басқа жұмыс тораптарын қорғау және қауіпсіз пайдалану құралдары электр қуатын қажет етпейді. Қазандыққа техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін үстіңгі панель алынбалы етіп жасалған, сондықтан оны ештеңемен жабуға болмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Лемакс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| номиналды қуат | 30 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 3.5 куб. м/сағ |
| Қазандықтың кіреберісіндегі газ қысымы | 13 мбар |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 90 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Ашық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Қазандықтағы су көлемі | 43 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 71 кг |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 90 град. |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 926 мм |
| Ені | 451 мм |
| Тереңдігі | 568 мм |
| Мұржаның диаметрі | 130 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пьезо тұтату | Иә |