Қуаты 12,5 кВТ ашық жану камерасы бар Classic сериялы қазандық жұмыс қысымы 3 атмға дейінгі жабық жылыту жүйесінде жұмыс істей алады.
Газ қазандығы Лемакс классикалық-12,5 дұрыс пайдалану үшін осы мақсаттар үшін дайындалған үй-жайда орнатылуы тиіс. Бөлме қалыпты желдетумен белгіленген көлемде болуы керек, қазандықтың астына қорғаныс парағы мен жылу оқшаулағышы орналастырылуы керек. Сондай-ақ құбырларды ыңғайлы жеткізуді және қазандыққа техникалық қызмет көрсетуге қолжетімділікті қамтамасыз ету қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Лемакс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| номиналды қуат | 12.5 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 1.5 куб. м/сағ |
| Қазандықтың кіреберісіндегі газ қысымы | 13 мбар |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 90 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Еден |
| Пештің түрі | Ашық |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Қазандықтағы су көлемі | 24 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 46 кг |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 90 град. |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 744 мм |
| Ені | 410 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Мұржаның диаметрі | 130 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пьезо тұтату | Иә |