Rinnai RWK – 24 — қуаты 50,5 кВТ болатын бұл ықшам газды су жылытқышының салмағы өте аз (19,4 кг.) және қабырғаға орнатуға өте ыңғайлы.
Автоматты бірқалыпты реттеу қуатты 25 – 100% диапазонында таңдауға мүмкіндік береді, бұл ретте ыстық сумен жабдықтаудың өнімділігі мыналарды құрайды:
Су жылытқыш тікелей тұтану жүйесімен жабдықталған және жанудың пропорционалды реттелуімен сипатталады. Жанармайдың максималды жануымен бірге жоғары тиімділік қамтамасыз етіледі: 84,3 – 93,5% және газ шығынын азайту.
Судың мөлшері критикалық деңгейге жол бермей, автоматты түрде реттеледі. RWK – 24 таңдау үшін отынның екі түрімен жұмыс істейді: табиғи немесе сұйытылған газ. Температураны 37°С – 70°С диапазонында орнатуға болады, ал жүйе автоматты түрде розеткадағы жеткізілетін ыстық судың көлемін автоматты түрде реттеу арқылы оны таңдалған деңгейде ұстап тұрады.
Жапондық газды су жылытқыштары – бұл адамдар мен қоршаған орта үшін қауіпті улы заттарды шығармайтын жоғары экологиялық таза құрылғылар.
Rinnai газды қабырғаға орнатылатын су жылытқышы қыздырғыштың қауіпсіздік құрылғыларымен, қызып кетуден және қатып қалудан қорғайтын жүйемен, найзағайдан қорғаумен жабдықталған. Осылайша, су жылытқыштарына кепілдік 1 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rinnai |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Су жылытқыштың түрі | Баған |
| Су жылытқыш түрі | Ағын |
| номиналды қуат | 29.4 кВт |
| Өнімділік | 14 литр/мин |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 70 град. |
| Жұмыс қысымы | 3 бар |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 20 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Газдық сужылытқыштардың қосымша сипаттамалары | |
| Газ отынының түрлері | Табиғи |
| Газдың жұмыс қысымы | 1.2 мбар |
| Пештің түрі | Жабық |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Су жылытқышты басқару | Электрондық |
| Температураны реттеу | Тегіс |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Судың минималды қысымы | 2 бар |
| Судың максималды қысымы | 4 бар |
| Термометр | Иә |
| Жедел қыздыру | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Иондану сенсоры | Иә |
| Қызып кету сенсоры | Иә |
| Ағын сенсоры | Иә |
| Қыздыру температурасын шектеу | Иә |
| Қауіпсіз ағызу клапаны | Иә |
| Сумен жабдықтау әдісі | Қысымды |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Мұржаның диаметрі | 100 мм |
| Газды қосу | 1/2" |