32F FORTUNA Ferroli (Ферроли) – технологиялық және жеткілікті өнімді газ қазандығы, оның маңызды ерекшелігі өзін-өзі диагностикалау және қабырғаға орнату мүмкіндігі болып табылады. Мұндай құрылғы аяздан қорғайды және сенімді манометрмен ерекшеленеді. Құрылғының алдыңғы панелінде ағымдағы ақпаратты көрсететін функционалды СКД дисплей орналасқан.
Әлемге әйгілі Ferroli өндірушісінің FORTUNA газ қазандықтарын пайдаланудағы практикалық сериясы баға мен сапаның тамаша арақатынасымен, сондай-ақ ең талапшыл тұтынушылардың да талғамына сай келетін таңғажайып дизайнымен танымал. Мұндай модельдік қатар суды жылыту және жылыту үшін қолданылады. Желіде жану камерасы жабық (F) және ашық (C) модельдер бар.
Айырықша ерекшеліктері:
Қазандық интерфейсі
Негізгі ерекшеліктері мен артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ferroli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 34.7 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 3.65 куб. м/сағ |
| Қазандықтың кіреберісіндегі газ қысымы | 13 мбар |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 93 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Қазандықтағы су көлемі | 1.2 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түтін газдарының максималды температурасы | 117 град. |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 36.7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі ең төменгі температура | 30 град. |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 80 град. |
| Кеңейту багының көлемі | 8 л |
| Кеңейту багының максималды қысымы | 1.3 бар |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 14.3 л/мин |
| ЫСЖ режиміндегі максималды қысым | 8 бар |
| ЫСЖ режиміндегі ең төменгі температура | 35 град. |
| ЫСЖ режиміндегі максималды температура | 55 град. |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 110 Вт |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IPX5D |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 740 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Мұржаның диаметрі | 100 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |