Турбо газ қазандығы Ferroli Fortuna F18 кВТ жылыту және ыстық сумен жабдықтау жүйелеріне арналған тиімділігі жоғары жылу генераторы болып табылады. Қазандық табиғи газбен жұмыс істейді және электронды тұтану жүйесі бар атмосфералық инжекциялық оттықпен, мәжбүрлі желдеткіші бар жабық жану камерасымен және микропроцессорлық басқару жүйесімен жабдықталған.
- Классикалық еуропалық конструкция (газ клапаны бар атмосфералық оттық).
- Кез келген талғамға сай кең модельдік қатар.
- Бөлме бөлмесімен жұмыс термостатпен ОСКАР бөлме температурасы датчигінің көрсеткіштеріне сүйене отырып, тұрақты температураны ұстап тұруға мүмкіндік береді.
- Қайталама жылу алмастырғышты жылыту - Comfort функциясы.
- Шуы аз жұмыс арнайы конструкциясы мен арнайы сорғысының арқасында.
- Ықшамды дизайн және ықшам өлшем кез келген интерьерге жарайды.
Негізгі ерекшеліктері мен артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ferroli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 20 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 2.08 куб. м/сағ |
| Қазандықтың кіреберісіндегі газ қысымы | 13 мбар |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92.8 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Қазандықтағы су көлемі | 1 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түтін газдарының максималды температурасы | 117 град. |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 28.8 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі ең төменгі температура | 30 град. |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 80 град. |
| Кеңейту багының көлемі | 6 л |
| Кеңейту багының максималды қысымы | 1.3 бар |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 11.3 л/мин |
| ЫСЖ режиміндегі максималды қысым | 8 бар |
| ЫСЖ режиміндегі ең төменгі температура | 35 град. |
| ЫСЖ режиміндегі максималды температура | 55 град. |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 110 Вт |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IPX5D |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 740 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Мұржаның диаметрі | 100 мм |
| Газды қосу | 1/2" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |