FLOWAIR LEO ауа жылытқыштары өнімділік пен жылу қуатын реттеудің кең ауқымы бар соңғы үлгідегі 3 жылдамдықты желдеткішпен жабдықталған.
Таңдау үшін 3 өлшемдегі және корпустың 3 түріндегі құрылғылардың 8 үлгісінің жаңа желісі (EPP, кез келген RAL түсіне арналған ұнтақпен қапталған металл корпус, сондай-ақ тот баспайтын болаттан жасалған корпус).
Су ауа жылытқышы жылу қуатының кең спектрі – 0,7 – 121 кВТ болатын үй-жайлардың ішіне орнатуға арналған. Корпус жеңіл және берік EPP (көбіктенген полипропилен) материалынан жасалған.
Арнайы әзірленген консоль құрылғыны тар бағаналар мен қалқаларға орнатуға мүмкіндік береді. Консоль құрылғыға тігінен орнатылады, бұл қабырғаға параллель немесе әртүрлі бұрыштарда орнатуға мүмкіндік береді. Арнайы бекіту ұстағыштары еден астына орнатуды жеңілдетеді.
Араластырғыш камераны LEO құрылғыларына қосуға болады, бұл ең қарапайым жеткізу желдету жүйесін жасауға мүмкіндік береді. Кешенді жылыту және желдету жүйелері туралы қосымша ақпаратты FLOWAIR жүйесі қойындысынан табуға болады.
LEO құрылғылары ірі және орта нысандар үшін қолданылады, мысалы: логистикалық орталықтар, өндірістік шеберханалар, қоймалар, сауда павильондары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Польша |
| Өндіруші | Flowair |
| Өнімділік | 3400 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 65.2 кВт |
| Салқындатқыштың максималды температурасы | 120 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 1.6 бар |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шу деңгейі | 64.1 дБ |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Салмақ | 18 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 650 мм |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Биіктігі | 580 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Таймер | Иә |
| Қуатты сатылы реттеу | Иә |