Ықшам күшейткіш циркуляциялық сорғы UPA 15-120 жеке үйлердің бұрыннан бар суық және ыстық сумен жабдықтау жүйелеріндегі қысымды арттыруға арналған. Ең алдымен, UPA 15-120 су жылытқыштарының (газ бағаналары мен лездік су жылытқыштары), кір жуғыш машиналар мен ыдыс жуғыш машиналардың алдында қысымды орнату үшін қолданылады. UPA 15-120 душта немесе басқа су жинау орындарында су қысымын арттыру үшін де пайдаланылуы мүмкін. 95° C температураға дейінгі суық және ыстық су үшін де қолданылады. Бір уақытта бірнеше нүктеге (1-4 кран) суды көтеру мүмкіндігі. Жаңа кіріктірілген және патенттелген ағын қосқышы автоматты түрде іске қосылады сорғы су тарату нүктесі қосылғанда, осылайша су қысымын арттырады. Кран жабылған кезде ағын сенсоры сорғыны дереу тоқтатады. UPA 15-120 ықшам конструкциясы кеңістік шектеулі жағдайларда да монтаждау үшін өте қолайлы. Ол бірқалыпты және дыбыссыз жұмыс істейді, бұл оны жеке үйлерде пайдалану үшін маңызды.
UPA сериялы сорғылар жеке үйлер мен пәтерлерді сумен жабдықтау жүйесіндегі су қысымын арттыруға арналған. Бұл сорғылардың көмегімен душта, раковинада, сондай-ақ тұрмыстық техникада судың қысымын арттыруға болады.
UPA құрылғылары су төгетін жерде кран ашылған кезде сорғыны автоматты түрде қосу/өшіру үшін пайдаланылатын кірістірілген ағын релесімен жабдықталған.
UPA сорғыларының шағын өлшемдері мен салмағы оларды тікелей құбырға орнатуға мүмкіндік береді. Сорғыны орнату кезінде білік көлденең, ал терминал қорабы үстіңгі жағында болуы керек. Сору құбырындағы ең аз қысым 0,2 бардан кем болмауы керек.
UPA сорғылары бар жинаққа жезден жасалған гайкалар жинағы кіреді.
Қолданылу саласы:
* қолданыстағы сумен жабдықтау жүйесіндегі пәтердегі немесе үйдегі су қысымының жоғарылауы
* газ бағаналарының, су жылытқыштардың, кір жуғыш машиналардың және ыдыс жуғыш машиналардың алдына орнату үшін
GRUNDFOS UPA 15-90 160 айналым сорғысы Артықшылықтары:
* үнсіз
* үш жұмыс режимі, соның ішінде автоматты және қолмен
* "құрғақ жүрістен" кіріктірілген қорғаныс
* құбырға тікелей орнату
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Өндіруші | Grundfos |
| Сорғы түрі | Айналым |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 12 м |
| Қуат тұтыну | 270 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Судың сапасы | Таза |
| Салмақ | 5 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Шойын |