Grundfos UPA 15-90 көтергіш сорғылары қолданыстағы сумен жабдықтау жүйесіндегі пәтердегі немесе үйдегі су қысымын арттыру үшін қолданылады; газ құбырларының, су жылытқыштарының, кір жуғыш және ыдыс жуғыш машиналардың алдына орнату үшін; душтағы немесе басқа су қабылдайтын орындардағы су қысымын арттыру үшін. Сору құбырындағы ең аз қысым 0.2 бардан кем болмауы керек.
Шудың төмен деңгейі (35 дБ-ден көп емес) UPA-ны тікелей үйде немесе пәтерде орнатуға мүмкіндік береді. Сонымен қатар, сорғының электр қуаты аз, сондықтан электр сымдарының шамадан тыс жүктелу қаупі жоқ.
GRUNDFOS UPA қысымын арттыруға арналған циркуляциялық сорғылар айтарлықтай тиімділікпен, ұзақ мерзімді пайдаланумен және талап етілмейтін пайдаланумен сипатталады. Жабдық жылыту жүйелерінде таптырмайтын құрал болып табылады және қысымды қажетті индикаторға тез көтеруге, қол жеткізілген параметрлердің толық тұрақтануына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Жабдық жоғары тиімді термиялық қорғаныспен, біріктірілген ағын сенсорымен, сұйықтық болмаған кезде соққыдан қорғаумен жабдықталған. Жабдықтың патенттелген құрылғысы, автоматтандырылған, қолмен жұмыс істеу режимдері, моторды сынудан және қолайсыз ортадан сенімді қорғауы бар. Бұл сорғыларды оңтайлы өнімділікпен қамтамасыз етеді және жылыту жүйелеріндегі қысымды арттыруға қолайлы етеді.
Қолданылу саласы:
* қолданыстағы сумен жабдықтау жүйесіндегі пәтердегі немесе үйдегі су қысымының жоғарылауы
* газ бағаналарының, су жылытқыштардың, кір жуғыш машиналардың және ыдыс жуғыш машиналардың алдына орнату үшін
Артықшылықтары:
* үнсіз
* үш жұмыс режимі, соның ішінде автоматты және қолмен
* "құрғақ жүрістен" кіріктірілген қорғаныс
* құбырға тікелей орнату
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Өндіруші | Grundfos |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 9 м |
| Қуат тұтыну | 120 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Судың сапасы | Таза |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сорғы түрі | қысымды арттыру үшін өздігінен сору |