Циркуляциялық сорғы Grundfos COMFORT 15-14 B PM үйлер мен коттедждердегі қазандық арқылы ыстық ауыз судың айналымын қамтамасыз ету үшін қажет. Жүйедегі су әрқашан ыстық болады. Енді сіз краннан ыстық судың ағуын күтіп, уақыт пен суды ысырап етпейсіз. Премьер-министрдің орындауында электр энергиясын теңдесі жоқ үнемдеуді қамтамасыз ететін тұрақты магнитті электр қозғалтқышы қолданылады.
COMFORT ыстық су жүйелеріне арналған айналым сорғылары үйлер мен коттедждердегі қазандық арқылы ыстық ауыз судың айналымын қамтамасыз етуге арналған. COMFORT сорғыларының арқасында ағын су әрқашан ыстық болуы мүмкін.
COMFORT сорғылары іс жүзінде дыбыссыз және бар болғаны 7 Вт-қа дейін қуат тұтынады. Бұл жаңартылған конструкцияның және энергияны үнемдейтін тұрақты магнитті қозғалтқыштың арқасында мүмкін болды. AUTO зияткерлік функциясымен жиынтықтаADAPT, бұл инновациялар жеке үйлердегі жылу тасымалдағыштарды энергияны үнемдейтін қайта өңдеудің жаңа стандарттарын белгілейді. Бір жылдамдықта жұмыс істейтін кәдімгі сорғылармен салыстырғанда шығындарды азайту 96%-ға дейін жетуі мүмкін. Сонымен қатар, жылу энергиясын үнемдеу 48%-ға дейін жетуі мүмкін.
AUTO функциясының жұмыс істеу принципіADAPT қарапайым. Екі апта бойы COMFORT сорғысы ішкі және сыртқы температура сенсорының көмегімен үй иелерінің су тұтыну қажеттіліктерін бақылайды және оларға бейімделеді. Жиналған ақпарат сорғының қажет болған жағдайда ғана жұмыс істеуіне мүмкіндік береді, бұл су мен энергия шығынын айтарлықтай азайтады. Су шығыны азайған жағдайда, мысалы, демалыс немесе мереке күндері COMFORT сорғысы жүйенің қарапайымдылығын анықтайды және автоматты түрде сәйкес үнемдеу режиміне өтеді.
COMFORT сорғылары ықшам және оларды орнатуды айтарлықтай жеңілдететіндей етіп жасалған, соның ішінде кеңістік шектеулі жағдайларда. Сорғылар жаңартылған ALPHA қуат қосқышымен жабдықталған, оны қосқаннан кейін сорғылар толығымен іске қосылады.
КЕҢЕС! Қажет болса, қуат шығындарын қосымша азайту үшін COMFORT 15-14 B PM және COMFORT 15-14 BX PM қосу/өшіруді бағдарламалау үшін нарықтағы қолжетімді розетка таймерлерін пайдаланыңыз.
COMFORT сорғыларының үлгілері
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 7 Вт |
| Салмақ | 1 кг |
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Өткізу қабілеті | 0.45 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 0.8 м |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 95 град. |
| Судың сапасы | Таза |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 84 мм |
| Ұзындығы | 139 мм |