Циркуляциялық сорғы Grundfos COMFORT 15-14 BA PM үйлер мен коттедждердегі қазандық арқылы ыстық ауыз судың айналымын қамтамасыз ету үшін қажет. Мұндай сорғыны орнату арқылы сіз краннан ыстық судың ағуын күтіп, уақыт пен суды ысырап етпейсіз. Сорғының теңдесі жоқ энергия тиімділігі AUTOADAPT режимімен және тұрақты магнитті қозғалтқышпен қамтамасыз етілген.
COMFORT 15-14 BA PM сорғысында қолжетімді жұмыс режимдері: Тұрақты режим; Сорғы үздіксіз жұмыс істейді; Температураны бақылау; Сорғы ыстық судың температурасын сақтай отырып, қосылады және өшеді. Сақталатын температураның мәні ішкі алгоритммен анықталады. Сорғы ішкі температура сенсорын пайдаланады. AUTOADAPT AUTOADAPT режимі пайдаланушының суды тұтыну кестесін талдайды және талдау нәтижелері бойынша оның жұмыс кестесін жасайды. Нәтижесінде, кран ашылғанға дейін 20 минут бұрын сорғы қосылып, ыстық суды ыстық су құбыры жүйесінде айналдырады. Сорғыға ыстық суды пайдалану кестесін жасау үшін екі апта қажет. Осы уақыт ішінде сорғы температураны реттеу режимінде жұмыс істейді
Артықшылықтары:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 7 Вт |
| Салмақ | 1 кг |
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Өткізу қабілеті | 0.45 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 0.8 м |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 95 град. |
| Судың сапасы | Таза |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 84 мм |
| Ұзындығы | 142 мм |