Sololift2 CWC-3 - ағынды суларды кәрізге жіберуге болмайтын бөлмелерден ағынды суларды соруға арналған ықшам кәріздік сорғы қондырғысы.
Кәріз станциясы Grundfos Sololift2 CWC-3 тұрмыстық ағынды суларды душ кабинасынан, бидеден, қол жуғыштан және ілулі дәретханадан минутына 137 литрге дейін айдау үшін қолданылады. Бұл жағдайда қондырғы 8,5 метр қысым жасайды, ал сорғы дөңгелегі айналу жылдамдығын минутына 2800 айналымға дейін дамытады.
Тар корпус (16,5 см) сорғыны қондырғымен және ілулі дәретханамен бірге пайдалануға мүмкіндік береді.
Станцияның электр қозғалтқышы 220-230 В үйдегі бір фазалы желіден жұмыс істейді және 620 Вт қуат тұтынады.
Станцияның корпусы қатты ақ пластиктен құйылған, ол сынудан және соққыдан қорықпайды және температурасы 50°C-тан аспайтын агрессивті ортамен жұмыс істей алады.
Ағынды суларға арналған резервуардың сыйымдылығы 9 литр, ал толық жиналған кезде станцияның салмағы 9 кг құрайды.
Станцияның ажыратылатын қосылыстары желінің дюймдік құбырларына қосылуға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Өндіруші | Grundfos |
| Сорғы түрі | Кәріз қондырғысы |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 8.5 м |
| Өткізу қабілеті | 8.2 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 620 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Судың сапасы | Лас |
| Салмақ | 8 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Корпус материалы | Пластик |