Grundfos SOLOLIFT2 WC кәріздік сорғы қондырғысы бұл шағын габаритті, толық жинақталған және монтаждауға дайын сорғы қондырғысы, ол герметикалық жабылған пластикалық резервуар болып табылады, оның ішінде қысымды саптамада тексеру клапаны бар "құрғақ" қозғалтқышы бар сорғы, кәсіби кесу механизмі және тіпті өңдеуге қабілетті қуатты қозғалтқыш. жеке күтім құралдарымен (WC-1, WC-3, CWC-3), деңгей релесі, жақсартылған көміртекті сүзгісі бар желдеткіш клапан (қосымша сүзгілер қажет емес), ұзындығы 1 электр кабелі.Shuko ашасы бар 2 м. Сорғы резервуар толған кезде автоматты түрде қосылады (қосу деңгейі) және ол босатылған кезде автоматты түрде өшеді (өшіру деңгейі). Sololift2 WC-1 дәретхана қағазы мен нәжісі бар дәретханалардан ағынды суларды соруға, сондай-ақ қақпақтағы қосымша қосылым арқылы, мысалы, қол жуғышты қосуға жарамды. Құрамында басқа қосындылары бар сұйықтықтарды айдау ақауларға және қызмет көрсету кепілдігінің шектелуіне әкелуі мүмкін. Sololift2 WC-1 әдетте суды сору үшін қолданылады:
• дәретханалар мен қолжуғыштар кәріз деңгейінен төмен жартылай жертөле үй-жайларында немесе қолданыстағы ғимараттарды жөндеуге немесе жаңартуға байланысты үй-жайлардан, орналасқан жері негізгі кәріз құбырынан соншалықты алыс болуы мүмкін, сондықтан табиғи еңісті орнату мүмкін емес.
Шағын кәріздік сорғы қондырғысы жабдықталған
- ашасы бар кабельмен
- диаметрі Ø22-40 мм құбырларға арналған бірнеше адаптері бар арынды келте құбырды көлденең немесе тік жалғау арқылы
- кіріктірілген бақылау клапанымен
- жылу қорғанысын, қысым релесін және контроллерді қоса алғанда, жоғары тиімділікпен "құрғақ" электр қозғалтқышы
- дәретханаға арналған қосқыш шлангпен DN100
- диаметрі Ø36 немесе 40 құбырлардың қабылдау келте құбырлары-эксцентриктері (биіктігі бойынша реттелетін)
- дабылы бар дабыл тақтасына арналған қосқыш (керек-жарақтар)
- қолмен бітелуден қорғау функциясымен және техникалық қызмет көрсету үшін бөлек дренаждық қосылыммен
- толып кетуден қорғайтын шығару клапанымен
- бекітуге және монтаждауға арналған құлақшалармен.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Өндіруші | Grundfos |
| Сорғы түрі | Кәріз қондырғысы |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 8.5 м |
| Өткізу қабілеті | 9 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Судың сапасы | Лас |
| Салмақ | 7.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 175 мм |
| Биіктігі | 347 мм |
| Ұзындығы | 452 мм |