Grundfos ұсынған SCALA2 жеке үйлерді сумен жабдықтау жүйелеріне арналған автоматты сорғы қондырғыларының жаңа буынын білдіреді. Туралыбір уақытта бірнеше су тарату нүктелерін пайдалансаңыз да, судың тұрақты қысымын қамтамасыз етеді.
Орнату:
1. Сору және қысым құбырларын қосу.
2. Қондырғыны сумен толтыру.
3. Ашаны қуат көзіне қосу.
SCALA2 жүйесінде қолайлы қысымды жасау үшін барлық қажетті құрамдас бөліктерге ие:
• зияткерлік басқару блогы;
• жиілік түрлендіргіші;
• қысым датчигі;
• кіріктірілген мембраналық бак 0,65 л;
• қондырғының кірісі мен шығысындағы тексеру клапандары.
Өздігінен сору функциясы:
Кіріктірілген эжектордың арқасында сорғы 5 минуттан аз уақыт ішінде суды 8 метр тереңдіктен көтереді. Бұл монтаждау және іске қосу-реттеу жұмыстарын жеңілдетеді және құрғақ жүріс және сору шлангісінің немесе құбырдың ағып кету қаупі бар монтаждау кезінде судың сенімдірек жеткізілуін қамтамасыз етеді.
Құрғақ күйде, шамадан тыс температурада жұмыс істегенде, кептеліп қалса немесе шамадан тыс жүктелсе, сорғы автоматты түрде тоқтайды, осылайша қозғалтқыштың жанып кетуіне жол бермейді.
Сорғының автоматты қалпына келтіру функциясы бар. Құрғақ жүріс немесе соған ұқсас дабыл болған жағдайда сорғы тоқтатылады. Қайта іске қосу әрекеті әрбір 5 минут сайын 8 рет орындалады, содан кейін әрбір 24 сағат сайын жаңа қайта іске қосу орындалады. Автоматты түрде қалпына келтіру мүмкіндігі өшірілуі мүмкін.
Гидравликалық конструкциясы, тұрақты магниті және сумен салқындатылатын қозғалтқышы бар сорғы қалыпты пайдалану кезінде 47 дБ(А) өте төмен шу деңгейінде жұмыс істейді, бұл оны үй ішінде де, сыртта да орнатуға жарамды етеді. Толық жүктеме кезіндегі шудың максималды деңгейі 53 дБ (А)
Кіріктірілген қысымды резервуар құбыр жүйесінде ағып кету жағдайында іске қосу және тоқтату санын азайтады, бұл сорғының тозуын азайтады. SCALA2 сорғысын таза ұстау, тексеру клапандары мен желдеткіш саңылауларын шаңнан тазарту ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Өндіруші | Grundfos |
| Сорғы түрі | Сорғы станциясы |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 45 м |
| Өткізу қабілеті | 4.8 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 550 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Су бетіне дейінгі тереңдік | 8 м |
| Судың сапасы | Таза |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Салмақ | 10 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 193 мм |
| Биіктігі | 304 мм |
| Ұзындығы | 403 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 1 дюйм |
| Желілік сымның ұзындығы | 2 м |