Тиімділігі жоғары кәріз қондырғысы Grundfos (Грундфос) Sololift2 D-2 ол тіпті лас суды ағызу үшін арнайы жасалған, сонымен қатар мүлдем дыбыссыз қозғалтқышпен жабдықталған, бұл қондырғыны пайдалану кезінде жайлылықты айтарлықтай арттырады. Бұл құрылғы душ кабинасының астына немесе қол жуғыштың астына (қосылымға байланысты) орнатуды қамтиды.
Sololift2 D-2 әдетте мыналар үшін қолданылады:
Төмен қосу/өшіру деңгейлері тіпті душқа арналған науамен бірге пайдаланылса да жарамды.
Sololift2 D-2 кіріктірілген кабиналарда, тіпті душ науаларының немесе негіздердің астында шектеулі кеңістікте орнатуға жарамды.
Құрамында басқа қосындылары бар сұйықтықтарды айдау жөндеудегі ақауларға және кепілдікті шектеуге әкелуі мүмкін.
Шағын кәріздік сорғы қондырғысы жабдықталған:
| СҰЙЫҚТЫҚ: | ||
| Сұйықтықтың макс. температурасы: | 50 °C | |
| Тығыздығы: | 998.2 кг/м3 | |
| ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕРЕКТЕР: | ||
| Фирмалық тақтадағы деректер: | CE,TR,VDEEMV,VDE,MORO | |
| Жұмыс сипаттамалары бойынша рұқсаттар: | ISO9906:2012 3B | |
| МАТЕРИАЛДАР: | ||
| Танк: | Пластик | |
| МОНТАЖДАУ: | ||
| Сорғы кірісі: | 36/40/50 | |
| Сорғы шығысы: | 22/32 | |
| Сымдар саны: | 3X0,75MM2 | |
| ЭЛЕКТР ЖАБДЫҚТАРЫНЫҢ ДЕРЕКТЕРІ: | ||
| Тұтынылатын қуат - P1: | 280 Вт | |
| Қоректендіру желісінің жиілігі: | 50 Hz | |
| Номиналды кернеу: | 1 x 220-240 жылы | |
| Номиналды ток: | 1.3 A | |
| Cos phi - коэф-нт қуаты: | 0.95 | |
| Номиналды жылдамдық: | 2800 айн/м | |
| Қорғау дәрежесі (IEC 34-5): | IP44 | |
| Оқшаулау сыныбы (IEC 85): | F | |
| Кабель ұзындығы: | 1.2 м | |
| Кабель түрі: | H05VV-F-3G | |
| Кабельдік ашаның түрі: | SCHUKO | |
| БАСҚА: | ||
| Таза салмағы: | 4.69 келі | |
| Брутто салмағы: | 6.25 кг |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Германия |
| Өндіруші | Grundfos |
| Сорғы түрі | Кәріз қондырғысы |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Судың сапасы | Лас |
| Салмақ | 4.6 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |