GRUNDFOS ALPHA3 сорғылары реттелетін жылыту жүйелерінде және ауыспалы ағынды жылыту жүйелерінде суды немесе құрамында гликоль бар сұйықтықтарды айналдыру үшін қолданылады. Сонымен қатар, сорғыларды ыстық сумен жабдықтау жүйелеріндегі айналым үшін пайдалануға болады.
Жаңа ALPHA3 сорғыларының жұмысын бақылау және басқару енді GRUNDFOS GO Remote мобильді қолданбасы арқылы қашықтан жүзеге асырылады.
Сонымен қатар, жаңа ALPHA3 құрылғылары енді үш AUTOADAPT басқару режимімен жабдықталған: контурда радиаторлармен жұмыс істеу, еденді жылыту контурында жұмыс істеу және аралас контурда жұмыс істеу. AUTOADAPT басқару режимінде ALPHA3 жылыту жүйесіндегі жүктемені талдайды және максималды жайлылық деңгейі мен ең аз қуат тұтыну арасындағы тепе-теңдікті сақтау үшін оның жұмысын оңтайландырады.
Сорғылар ALPHA3 жылыту жүйесін теңгерімдеу функциясымен жабдықталған. Сорғы Grundfos GO Balance мобильді қосымшасы арқылы пайдаланушымен өзара әрекеттесе отырып, жылу жүйесінің гидравликалық сипаттамаларын талдайды және өшіру және басқару клапандарын орнату бойынша ұсыныстар береді. Жаңартылған ALPHA3 жүйесіндегі жылыту жүйесін теңестіру мүмкіндігі сорғы ALPHA Reader байланыс модулін қажет етпейді.
Артықшылықтары
Техникалық деректер:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Максималды қысым | 8 м |
| Өткізу қабілеті | 3.8 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 121 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Биіктігі | 155 мм |