Сорғылар Grundfos ALPHA2 L реттелетін жылыту жүйелерінде және ауыспалы ағынды жылыту жүйелерінде, ауаны баптау және салқындату жүйелерінде, ыстық сумен жабдықтау жүйелерінде суды немесе құрамында гликоль бар сұйықтықтарды айналдыру үшін қолданылады.
Артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Максималды қысым | 8 м |
| Өткізу қабілеті | 3.9 куб. м/сағ |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 108 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Биіктігі | 155 мм |