GrundFos ALPHA2 25-40 180 1x230V 50Hz 6H RU бұл сыртқы корпустың жетілдірілген өнімділігі және барлық қолданылатын материалдардың тамаша сапасы бар циркуляциялық беттік сорғы. Қарастырылып отырған жабдық кез келген жағдайда ең тиімді жылыту жүйесін ұйымдастыруға мүмкіндік беретін бірнеше жұмыс режимінде жұмыс істей алады.
Ерекшеліктері мен артықшылықтары ұсынылған сериядағы Grundfos айналым сорғыларының:
Grundfos бренді – Даниядан шыққан сорғы жабдықтарының танымал өндірушісі. Бренд сумен жабдықтау жүйелерінің кең ауқымында қолдануға болатын жетілдірілген циркуляциялық сорғылар тобын әзірледі. Модельдер қатары өте алуан түрлі және бірнеше модификациялармен ұсынылған. UPS жылыту жүйелерімен және әртүрлі ауаны баптау жүйелерімен жұмыс істеуге арналған. ALPHA2 - технологиялық сорғылар, сондай-ақ жылыту жүйелеріне арналған, бірақ оқшауланған - құрылғылар қысымның төмендеуін реттейтін арнайы автоматты компоненттермен жабдықталған. UP – ыстық сумен жабдықтау жүйелерімен жұмыс істеуге арналған сорғы жабдығы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Германия |
| Максималды қысым | 4 м |
| Өткізу қабілеті | 2.6 куб. м/сағ |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 134 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Биіктігі | 126 мм |