Grundfos ALPHA1 L айналым сорғылары реттелетін жылыту жүйелерінде және ауыспалы ағынды жылыту жүйелерінде суды немесе құрамында гликоль бар сұйықтықтарды айналдыру үшін қолданылады. Сорғылардың жұмыс режимдері: 3 тұрақты жылдамдық, 2 тұрақты қысым режимі, 2 пропорционалды қысым режимі және PWM сигналын басқару режимі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Максималды қысым | 4 м |
| Өткізу қабілеті | 2.8 куб. м/сағ |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 35 град. |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 94 мм |
| Ұзындығы | 128 мм |
| Биіктігі | 180 мм |