Grundfos ALPHA1 L 25-60 циркуляциялық сорғылары реттелетін жылыту жүйелерінде және ауыспалы ағынды жылыту жүйелерінде суды немесе құрамында гликоль бар сұйықтықтарды айналдыру үшін қолданылады. Сорғылардың жұмыс режимдері: 3 тұрақты жылдамдық, 2 тұрақты қысым режимі, 2 пропорционалды қысым режимі және PWM сигналын басқару режимі.
Техникалық сипаттамалар:
Сорғы түрі: Айналымдық
Биіктігі: 18 см
Ені: 9.3 қараңыз
Максималды қысым: 6.4 м
Салмақ: 2.57 кг
Ұзындығы: 12.7 қараңыз
Сорғы түрі: Беттік
Өндіруші ел: Дания
Кепілдік: 24 ай
Корпус материалы: Шойын
Өткізу қабілеті: 3.6 текше метр/сағ
Шу деңгейі: 43 дБ төмен
Максималды жұмыс қысымы: 10 бар
Қорғау сыныбы: X4D
Желінің кернеуі: 1 х 230 жылы
Ең аз тұтынылатын қуат: 4 Вт
Максималды тұтынылатын қуат: 45 Вт
Судың сапасы: Таза
Айдалатын сұйықтықтың рұқсат етілген температурасы: 2°C-тан 95°C-қа дейін
Ротор түрі: "сулы"
Жалғау қосқышының диаметрі: 1 1/2″
Сорғыны орнату: Көлденең
Кепілдік 2 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Максималды қысым | 6.4 м |
| Өткізу қабілеті | 3.6 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2.54 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 93 мм |
| Ұзындығы | 127 мм |
| Биіктігі | 180 мм |