Grundfos UPS 40-120 F "ылғалды" роторлы сорғы, яғни, сорғы мен электр қозғалтқышы білік тығыздағышсыз, тек екі тығыздағыш тығыздағышпен бір жинақты құрайды. Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады.
Кәдеге жаратуға байланысты проблемаларды болдырмау үшін әртүрлі материалдарды мүмкіндігінше аз мөлшерде қолдануға көп көңіл бөлінді. Сорғының сипаттамалары келесідей: * 3 электр қозғалтқышының жылдамдығы. * Керамикалық радиалды мойынтіректер. * Көміртекті тірек подшипник. * Ротор қабығы, ротор жабыны, тот баспайтын болаттан жасалған тірек дискі. * Алюминий қорытпасынан жасалған статор қаптамасы. * сорғы корпусы Шойын. * Кіріктірілген жылу релесі бар статор.
Электр қозғалтқышы – 3 фазалы электр қозғалтқышы.
Grundfos UPS 40-120 F сорғы терминал қорабында стандартты модульмен бірге жеткізіледі. Стандартты модуль желілік қуатқа сыртқы стартер арқылы қосылуы керек.
Артықшылықтары:
| Қоршаған орта температурасының диапазоны | 0 .. 40 °C |
| Макс. жұмыс қысымы | 10 бар |
| Стандартты фланец | DIN |
| Құбырларды қосу | DN 40 |
| Рұқсат етілген қысым | PN 6 / PN 10 |
| Монтаждық ұзындық | 250 мм |
| Эстафета | реле жоқ |
| Қорытындылар қорабының жағдайы | 1.30H |
| Таза салмақ | 19.1 кг |
| Толық салмақ | 19.5 кг |
| Қаптама көлемі | 0,029 м3 |
| Энергия тиімділігін таңбалау | C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 19.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |