180 Grundfos UPS 32-80 айналым сорғылары- жылыту және ауа баптау жүйелерінде суды немесе құрамында гликоль бар сұйықтықтарды айналдыру үшін қолданылады.
"Ылғал роторы" бар Grundfos UPS 32-80 180 айналым сорғысы оқшауланған статормен және электр қозғалтқышымен жабдықталған, білік тығыздағыштары жоқ бір жинақты құрайды. Ыстыққа төзімді композиттік материалдан жасалған жұмыс дөңгелегі қондырғыға коррозияға төзімділік береді. Электр қозғалтқышының орамдары блоктау тогына төзімді, сондықтан ол қосымша қорғанысты қажет етпейді. Техникалық қызмет көрсетуге ыңғайлы болу үшін электр қозғалтқышын жүйеден сорғыны бөлшектемей-ақ алып тастауға болады.
Сорғы терминалының қорабындағы ауыстырып-қосқыш арқылы қозғалтқыш білігінің қажетті айналу жиілігі орнатылады. Керамикалық мойынтіректер жүйесі керамиканың жоғары қаттылығы мен төмен сызықтық кеңею коэффициентіне байланысты бұйымның беріктігі мен тыныштығын қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
Сатып алуды рәсімдеу/сұрақты +7 700 329-03-26 нөміріне қоңырау шалу немесе жазу арқылы қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Максималды қысым | 7.5 м |
| Өткізу қабілеті | 8 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Тұтыну қуаты (W) | 45 кВт |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 200 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Биіктігі | 208 мм |