Сорғы Grundfos Юнайтед Пансел СЕРВИС 32-60 180 жылыту кешендерінде, су айналымын қамтамасыз ету үшін және "еденді жылыту" жүйелерінде қолданылады. Құрылым Grundfos UPS 32-60 180 оған қажеттілікке байланысты біліктің айналу жиілігінің қажетті жылдамдығын орнатуға мүмкіндік береді. Бұл қондырғыда 3 жылдамдық режимі қарастырылған.
Мұндай сорғылардың беріктігі, жоғары сенімділігі және практикалық тиімділігі олардың бастапқы дизайнының бірқатар артықшылықтарымен анықталады.
Сипаттамалары
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Макс гидростат. қысым | 6 м. |
| Сорғының максималды шығыны | 3,3 м3/сағ |
| Айдалатын сұйықтықтың температурасы | 2 .. 110 °C |
| Тығыздығы | 998.2 кг/м3 |
| Жұмыс сұйықтығы | Су |
| Фирмалық тақтадағы деректер | VDE,AAA,EAC |
| Сорғы корпусының материалы | Шойын: EN-JL1030, ASTM 30 B |
| Жұмыс дөңгелегінің материалы | Құрама, PES/PP |
| Сұйықтық темп-расы кезіндегі ортаның макс.T окр. 80 0С | 40 °C |
| Max. жұмыс қысымы | 10 бар |
| Рұқсат етілген қысым | PN 10 |
| Монтаждық ұзындық | 180 мм |
| Сорғыны құбырларға жалғау (сыртқы бұранда) | G 2 |
| Сорғының қуаты 1 жылдамдықта | 50 Вт |
| Сорғының қуаты 2 жылдамдықта | 55 Вт |
| Сорғының қуаты 3 жылдамдықта | 60 Вт |
| Желідегі токтың жиілігі | 50 Hz |
| Желінің кернеуі | 1 x 230 V |
| 1 жылдамдықтағы ток күші | 0.21 A |
| 2 жылдамдықтағы ток күші | 0.25 A |
| 3 жылдамдықтағы ток күші | 0.28 A |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс | 2.5 мкФ |
| Қорғау сыныбы | IP44 |
| Оқшаулау (МЭК 85) | F |
| Электр қозғалтқышты қорғау | Жоқ |
| Жылулық қорғаныс | Қорғаныс кедергісі |
| Қорытындылар қорабының жағдайы | 9H |
| Таза салмақ | 2.6 кг |
Кепілдік 2 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Максималды қысым | 6 м |
| Өткізу қабілеті | 2.9 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Тұтыну қуаты (W) | 60 кВт |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 135 мм |
| Ұзындығы | 195 мм |
| Биіктігі | 140 мм |