Сорғы Grundfos Юнайтед Пансел СЕРВИС 25-70 180 жылыту кешендерінде, су айналымын қамтамасыз ету үшін және "еденді жылыту" жүйелерінде қолданылады. Grundfos UPS 25-70 180 конструкциясы оған қажеттілікке байланысты біліктің айналу жиілігінің қажетті жылдамдығын орнатуға мүмкіндік береді. Бұл қондырғыда 3 жылдамдық режимі қарастырылған.
Мұндай сорғылардың беріктігі, жоғары сенімділігі және практикалық тиімділігі олардың бастапқы дизайнының бірқатар артықшылықтарымен анықталады.
Мұндай grundfos ups айналым сорғысы бұл қондырғыны бәсекеге қабілетті аналогтарынан ерекшелендіретін келесі артықшылықтарға ие:
Сипаттамалары
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Макс гидростат. қысым | 7 м. |
| Сорғының максималды шығыны | 5,3 м3/сағ |
| Айдалатын сұйықтықтың температурасы | 2 .. 110 °C |
| Тығыздығы | 998.2 кг/м3 |
| Жұмыс сұйықтығы | Су |
| Фирмалық тақтадағы деректер | VDE,AAA,EAC |
| Сорғы корпусының материалы | Шойын: EN-JL1030, ASTM 30 B |
| Жұмыс дөңгелегінің материалы | Құрама, PES/PP |
| Сұйықтық темп-расы кезіндегі ортаның макс.T окр. 80 0С | 40 °C |
| Max. жұмыс қысымы | 10 бар |
| Рұқсат етілген қысым | PN 10 |
| Монтаждық ұзындық |
180 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Максималды қысым | 7 м |
| Өткізу қабілеті | 4.3 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 142 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Биіктігі | 147 мм |