Ылғал роторлы электр қозғалтқышымен және қорғалған статормен жабдықталған сорғы, тығыздағыш тығыздағыштары жоқ, екі тығыздағыш сақинасы бар. Мойынтіректер айдалатын сұйықтықпен майланады. айналу жиілігі.
Сорғы Grundfos Юнайтед Пансел СЕРВИС 25-60 180 жылыту кешендерінде, су айналымын қамтамасыз ету үшін және "еденді жылыту" жүйелерінде қолданылады. Құрылым Grundfos UPS 25-60 180 оған қажеттілікке байланысты біліктің айналу жиілігінің қажетті жылдамдығын орнатуға мүмкіндік береді. Бұл қондырғыда 3 жылдамдық режимі қарастырылған.
Мұндай сорғылардың беріктігі, жоғары сенімділігі және практикалық тиімділігі олардың бастапқы дизайнының бірқатар артықшылықтарымен анықталады.
Сипаттамалары
|
Жылдамдықтар саны |
3 |
|
Макс гидростат. қысым |
6 м. |
|
Сорғының максималды шығыны |
4,3 м3/сағ |
|
Айдалатын сұйықтықтың температурасы |
2 .. 110 °C |
|
Тығыздығы |
998.2 кг/м3 |
|
Жұмыс сұйықтығы |
Су |
|
Фирмалық тақтадағы деректер |
VDE,AAA,EAC |
|
Сорғы корпусының материалы |
Шойын: EN-JL1030, ASTM 30 B |
|
Жұмыс дөңгелегінің материалы |
Құрама, PES/PP |
|
Сұйықтық темп-расы кезіндегі ортаның макс.T окр. 80 0С |
40 °C |
|
Max. жұмыс қысымы |
10 бар |
|
Рұқсат етілген қысым |
PN 10 |
|
Монтаждық ұзындық |
180 мм |
|
Сорғыны құбырларға жалғау (сыртқы бұранда) |
G 1 1/2 |
|
Сорғының қуаты 1 жылдамдықта |
50 Вт |
|
Сорғының қуаты 2 жылдамдықта |
55 Вт |
|
Сорғының қуаты 3 жылдамдықта |
60 Вт |
|
Желідегі токтың жиілігі |
50 Hz |
|
Желінің кернеуі |
1 x 230 V |
|
1 жылдамдықтағы ток күші |
0.21 A |
|
2 жылдамдықтағы ток күші |
0.25 A |
|
3 жылдамдықтағы ток күші |
0.28 A |
|
Конденсатордың өлшемі - жұмыс |
2.5 мкФ |
|
Қорғау сыныбы |
IP44 |
|
Оқшаулау (МЭК 85) |
F |
|
Электр қозғалтқышты қорғау |
Болмаған. |
|
Жылулық қорғаныс |
Қорғаныс кедергісі |
|
Қорытындылар қорабының жағдайы |
9H |
|
Таза салмақ |
2.6 кг |
Кепілдік 2 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Дания |
| Максималды қысым | 6 м |
| Өткізу қабілеті | 4.5 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Тұтыну қуаты (W) | 60 кВт |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 135 мм |
| Ұзындығы | 195 мм |
| Биіктігі | 140 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 25 дюйм |