Конструкция ерекшеліктері:
Тот баспайтын болаттан жасалған қос арналы жұмыс дөңгелегі, қос механикалық тығыздағыш, қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден қорғау.
Қолдану:
Саяжайлар, коттедждер, жерасты паркингтері сияқты объектілерде ағынды суларды, жер үсті суларын, тұнбамен су қоспасын ағызу үшін.
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 1.1 Вт |
| Салмақ | 19 кг |
| Өндіруші | UNO |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Өткізу қабілеті | 48 куб. м/сағ |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Максималды қысым | 15 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғы түрі | Дренажды-фекальды |