Конструкция ерекшеліктері:
REAMER кесу жүйесімен жабдықталған - кескіші бар шойын жұмыс дөңгелегі;
тот баспайтын болаттан жасалған корпус, қозғалтқыштың шамадан тыс жүктелуінен қорғау.
Қолдану:
құрамында ұзын талшықтар мен қатты бөлшектер бар лас суды өңдеуге арналған;
тұрмыстық және өнеркәсіптік пайдалануға арналған.
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 1.8 Вт |
| Өндіруші | UNO |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Өткізу қабілеті | 24 куб. м/сағ |
| Максималды қысым | 25 м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғы түрі | Дренаж |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 27 мм |
| Ені | 58 мм |
| Ұзындығы | 34 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 2 дюйм |