Суды жылытуға және сақтауға арналған тік қазандық Kospel SWR TERMO ECO катушкасымен, сондай-ақ саптамалардың үстіңгі орналасуымен. Бұл модельдің жылу алмастырғыштары жылыту қазандығымен әрекеттесу кезінде суды жылытуға өте ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 13.5 кВт |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 35 мин |
| Су ыдысының көлемі | 140 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 110 град. |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Көз сүрмесі | Жоғарғы |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 39 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1379 мм |
| Ені | 490 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |