Буферлік сыйымдылық Kospel (Коспел) SV-400 - бұл тамаша шешім үшін, кім қамтамасыз етуге ұмтылады өз саяжайын немесе коттедж сенімді, тұрақты және қауіпсіз жылыту жүйесімен. Заманауи пайдаланушылардың қажеттіліктерін ескере отырып әзірленген бұл сыйымдылық жылуды тиімді бөлуді және жылыту жүйесінің оңтайлы жұмысын қамтамасыз етеді.
Негізгі артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Су ыдысының көлемі | 400 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 80 град. |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 86 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1668 мм |
| Ені | 804 мм |
| Тереңдігі | 804 мм |