Буферлік сыйымдылық Kospel (Коспел) SV-300 - бұл тамаша шешім үшін, кім қамтамасыз етуге ұмтылады өз саяжайын немесе коттедж сенімді, тұрақты және қауіпсіз жылыту жүйесімен. Заманауи пайдаланушылардың қажеттіліктерін ескере отырып әзірленген бұл сыйымдылық жылуды тиімді бөлуді және жылыту жүйесінің оңтайлы жұмысын қамтамасыз етеді.
Негізгі артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Су ыдысының көлемі | 300 л |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 72 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1630 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |