Суды жылытуға және сақтауға арналған тік қазандық Kospel SW Termo Max инновациялық катушкалар конструкциясымен. Бұл элементтің ұзындығын ұлғайту арқылы өндіруші жылу алмасу аймағын да ұлғайтты, бұл құрылғыға судың үлкен көлемін қажетті температураға жақсырақ және жылдамырақ жеткізуге мүмкіндік берді. Тамаша өнімділіктен басқа, модель мұқият ойластырылған дизайнмен және конструкциямен ерекшеленеді. Оны орнату тігінен орындалады, ал корпусының таяз тереңдігі мен ені оны әртүрлі орналасуларға бейімдейді.
Су контуры бар жылыту жүйесіне арналған катушкалар мен саптамалары бар жылу алмастырғыштар жылыту қазандығымен әрекеттесу кезінде суды жылыту үшін өте қолайлы. Сонымен қатар, әрбір жылу алмастырғышқа температура реттегіші бар электр жылытқышты орнатуға болады.
Резервуардың ішіне бірегей технологиямен жасалған қуатты қыздыру элементі орналастырылған, ол оның сенімділігін арттырады және оны судағы ауа мен ластанудан қорғайды. Сонымен қатар, қабықтың қатты заттар мен судың енуінен қорғанысы IP44 стандартына сәйкес келеді. Ал жылу шығынын азайтуға көбіктен жасалған жоғары сапалы оқшаулау жауап береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 87 кг |
| Өндіруші | Kospel |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Өндіруші ел | Польша |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 110 град. |
| номиналды қуат | 35 кВт |
| Орнату әдісі | Еден |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Орналасқан жері | Тік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Су ыдысының көлемі | 250 л |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 25 мин |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1380 мм |
| Ені | 695 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |