Суды жылытуға және сақтауға арналған тік қазандық Kospel SB Termo Solar жылыту қазандығымен және күн су жылыту қондырғысымен бірлесіп жұмыс істеуге арналған. Жылу алмастырғыштар екі катушкамен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 97 кг |
| Өндіруші | Kospel |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші ел | Польша |
| номиналды қуат | 54 кВт |
| Орнату әдісі | Еден |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Орналасқан жері | Тік |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Су ыдысының көлемі | 200 л |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1610 мм |
| Ені | 595 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |