Тұрмыстық суды жылытуға және сақтауға арналған Kospel WW Termo HIT катушкасы бар көлденең ыстық су қазандығы. Жылыту қазандықтарымен бірлесіп жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Ашық типті жылыту жүйелерінде пайдалануға арналған. Толық автоматтандырылған өндірістік үдеріс адами фактордың туындау мүмкіндігін барынша шектейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 10 кВт |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 35 мин |
| Су ыдысының көлемі | 100 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 110 град. |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Көлденең |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 31 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1125 мм |
| Ені | 490 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |