Тұрмыстық суды жылытуға және сақтауға арналған Kospel WW Termo HIT катушкасы бар көлденең ыстық су қазандығы. Жылыту қазандықтарымен бірлесіп жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Ашық типті жылыту жүйелерінде пайдалануға арналған. Толық автоматтандырылған өндірістік үдеріс адами фактордың туындау мүмкіндігін барынша шектейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Өндіруші ел | Польша |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 110 град. |
| номиналды қуат | 12 кВт |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Орналасқан жері | Көлденең |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Су ыдысының көлемі | 120 л |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 35 мин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1295 мм |
| Ені | 490 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |