"Halsen" биметалл радиаторлары көпқабатты үйлерді жылытуға арналған. "Halsen" радиаторлары "Форте Пром ГмбХ" зауытында жоғары технологиялық еуропалық жабдықта жасалған ресейлік өндіріс. Бұл радиаторларда секция болаттан жасалған тік және көлденең коллектордан жасалған. Конструкция жылу тасымалдағыштың алюминий корпусымен жанасуын толығымен жояды. Алюминийден жасалған "корпус" пен болаттан жасалған "өзек" үйлесімі құрылғының әсіресе берік және берік болуына мүмкіндік береді. Осы технологияның арқасында құрылғы жылыту жүйелеріндегі гидравликалық соққылар кезінде артық қысымның әсеріне барынша төзімді.
Радиаторлар 10 секциядан жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Halsen |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 25 бар |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.18 л |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 568 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 96 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қысымды басу қысымы | 35 бар |
| Жылу беру Δt = 70°C | 183 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |