| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Halsen |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 25 бар |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.16 л |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 415 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қысымды басу қысымы | 35 бар |
| Жылу беру Δt = 70°C | 127 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 350 мм |