UNO биметалдық радиаторларының ішкі қабаты жоғары легирленген болаттан жасалған, бұл оның жоғары қысымда және салқындатқыштың қышқылдығының кез келген деңгейінде жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Айырықша ерекшеліктері:
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | UNO |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 30 бар |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.16 л |
| Салмақ | 1.24 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 370 мм |
| Ені | 75 мм |
| Тереңдігі | 96 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жылу беру Δt = 70°C | 138 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 200 мм |
| Радиатор материалы | Болат - алюминий |