UNO биметалдық радиаторларының ішкі қабаты жоғары легирленген болаттан жасалған, бұл оның жоғары қысымда және салқындатқыштың қышқылдығының кез келген деңгейінде жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Айырықша ерекшеліктері:
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | UNO |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жылу беру Δt = 70°C | 187 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |
| Радиатор материалы | Болат - алюминий |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 1.63 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тепловая мощность | 187 Вт |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.2 л |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 96 мм |