UNO биметалдық радиаторларының ішкі қабаты олардың жоғары легирленген болаттан жасалған, бұл оның жоғары қысымда және салқындатқыштың қышқылдығының кез келген деңгейінде жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Сыртқы қабат жоғары сапалы алюминий қорытпасынан жасалған, бұл радиатордың жоғары жылу өткізгіштігіне кепілдік береді. Радиатор ақ ұнтақ эмальмен боялған, содан кейін пеште күйдіріледі. Зауыттық қаптамада 10 секциялық радиаторлар жеткізіледі.
Айырықша ерекшеліктері:
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 35 бар |
| Тепловая мощность | 160 Вт |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.23 л |
| Салмақ | 1.37 кг |
| Жылу беру Δt = 70°C | 160 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 600 мм |
| Радиатор материалы | Болат - алюминий |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 666 мм |
| Ені | 85 мм |
| Тереңдігі | 110 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |